About my blog

image1Ahoj! Ešte raz by som sa vám chcela predstaviť. Volám sa Nika a milujem fotenie a písanie.  A aby som mala aj čo fotiť a o čom písať, rada pripravujem dobroty, či zdravé alebo nezdravé. 

A o čom bude môj blog? No, keďže milujem módu, jedlo a fotenie, tak tento blog bude zameraný na recepty rôznych dobrôt, módne kúsky alebo teda „new in“  a fotky z výnimočných dňov alebo udalostí. Zatiaľ som písala veľmi malé popisky na instagrame, ktoré ma obmedzovali napísať všetko, čo som chcela, pretože kto by čítal dlhý článok, že ano? Musím priznať, že asi pred 3 rokmi som mala blog na blogspote, ale nemala som vlastnú doménu a absolutne som netušila, že ako má taký blog asi vyzerať. A preto to dopadlo tak, že som k jednej fotke napísala jednu vetu 😀 . Keďže som už ale staršia a už viem, ako má blog vyzerať, konečne som sa odhodlala si zaplatiť vlastnú doménu a založila som si blog. Už len dúfam, že ho niekto bude aj čítať, teda okrem mojej mamy 😀 .

A kto vlastne som? Už viete, že rada fotím a píšem, ale nepovedala som vám vlastne veci ktoré ma vystihujú. Tak poďme na to. Milujem zvieratá, vlastne sama mám doma jedného tigra, je to malé, biele a má to obrovské oči. Je to čivava. Ale kebyže môžem, adoptovala by som si každého jedného psíka, ktoré odhodili. Keďže už nemám 14, niesom tá bláznivá puberťačka, ktorá si myslí, že všetko vie a že je dospelá. Úprimne, vôbec nechápem, ako som sa tak mohla chovať, veď som bola trápna 😀 . Aj vy sa niekedy zamýšlate nad tým, ako ste sa chovali? Teraz som už trochu vážnejšia, ale stále som smejo. Veľmi by som chcela, aby sa mi tento blog nejakým zázračným spôsobom rozbehol, to by pre mňa znamenalo veľmi veľa, pretože by som chcela dosiahnuť niečo také. Ale zase som odbočila od témy. Vlastne ja sa ani moc neviem opísať, že aká som, ale určite niesom ten typ dievčata, ktoré sa dokáže baviť úplne s každým, práveže som dosť uzavretá pre ľudí, ktorých moc dobre nepoznám. Jednoducho som hanblivka, a preto sa vyjadrujem tým, čo ma baví, a to písaním a podobne.

Zo začiatku som sa dosť bála si založiť blog, ja viem je to hlúpe, ale pre mňa to bol veľký krok k niečomu, čomu sa treba pravidelne venovať. Ja som dosť lenivá osoba, preto som sa bála, že  jednoducho budem lenivá písať pravidelne články. Ale ako vidím, vôbec to nebude problém, pretože akurát už skoro dopisujem tento článok, ale pôvodne som si chcela pripraviť iba pár viet, že to dopíšem inokedy, ale asi to už ani nebude nutné. 😀 keď sa rozpíšem, už ma nejde zastaviť, pretože ma stále napadajú nové a nové veci, o ktorých možem ešte napísať.

No, ale vráťme sa k veciam o mne. Myslím, že môžem povedať že milujem nakupovanie, vždy keď niekam ideme, musím si kúpiť niečo nové. Nikdy som si moc nelakovala nechty, ale teraz ma chytilo obdobie, že si stále musím a potrpím si na vzhľade, pretože ak náhodou budem fotit niečo a budu tam moje ruky, musia predsa vypadať dobre nie? Komu by sa páčili neupravené nechty. Ešte jedna taká zaujímavosť o mne je, že sa absolutne nemalujem, iba obočie. Ja mám dosť dobrú pleť, nemám žiadne vyrážky, ani nemám mastnú pleť, takže make-up nepotrebujem. Ale naopak mám suchú pleť, takže si kupujem prírodné bambucke maslo, vďaka ktorému mám hebkú tvár. Úprimne si neviem predstaviť, že by som sa každé ráno malovala a večer potom odmalovávala. Mne robí problém ráno vstať a umyť si vlasy, pretože pri tom ešte zaspávam 😀 . A hneď tu máme ďaľšiu vlastnosť, a to že som spachtoš. Vlastne ja som taký ľadový medveď. 😀 Ďaľšia moja vlastnosť je, že som závislá na topánkach. Nie na vysokých, tie mám iba jedny a to iba kvôli vysvedčku. Milujem tenisky hlavne značku Nike alebo New balance alebo Vans. Prišla som na teóriu, že keď si raz kúpiš kvalitné tenisky, ktoré ťa absolutne neotlačia, musíš si proste kúpiť ďaľšie a ďaľšie. Máte to tak aj vy? Týmto asi už zakončím môj prvý článok, aby ste nemuseli čítať knihu 😀 .

 

Dúfam, že sa vám môj prvý článok páčil. Ak áno, napíšte mi do komentu, to by ma asi najviac potešilo, vedieť, že ho niekto čítal. 🙂

 

image1 (1)

 

You may also like

3 komentáre

  1. Moc ráda tě sleduji na instagramu, máš úžasné fotky!
    Článek si napsala skvěle, dobře se to čte, těším se na další:)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

code