Sunday walks

image2 (31)Ahojtee! Rozmýšľala som a asi si založím hore v menu aj kategóriu „daily“ alebo niečo na ten spôsob, pretože by som chcela písať články iba tak z dňov, ktoré ma zaujali, prežila som niečo pekné aj škaredé, alebo nafotila pekné fotky. A dnes s tým oficiálne začínam. 🙂 U nás v Pezinku v parku kvitnú magnólie, tak sme sa tam išli aj s Monami a maminou pozrieť. No nanešťastie ešte nie sú moc rozkvitnuté, ale nevadí, pretože pohľad to bol krásny aj tak. A fotky ešte krajšie. V poslednom čase som si na sebe všimla, že som nejako zaťažená na ružové veci. A tieto fotky sú úplne „pinky“. Milujem jar a s ňou spojené aj rozkvitanie kvetov. Ďalší víkend tam pôjdeme pozrieť znova a dúfam, že už budú úplne rozkvitnuté, pretože vtedy sú z nich obrovské rúžové kvety, ktoré vám vyrazia dych.

image3 (30)Monami bola v parku na rukách, pretože tam psíky nemôžu ísť, kvôli deťom a pávom, ktoré tam voľne chodia a psíky by ich mohli vystrašiť. Dnes sme tam videli tohto krásavca bieleho, ktorý vydával zvuky ako malé dieťa. Tú hlavičku natočil na fotku úplne ako model. 😀

image6 (20)Z parku sme s maminou išli oficiálne zahájiť sezónu zmrzliny do našej najlepšej zmrzlinárne v meste. Mamina si dala ako inak kokosovú a ja cookies a lesné plody. Musím sa vám priznať, že milujem zmrzlinu.

image6 (21)Pravdaže sme sa s maminou zladili a dali sme si tie isté topánky. Ja už ich mám ako tak rozchodené, ale maminu poriadne otlačili. 🙂 No a po tomto dnešnom fotení/dobrodružstve sme išli späť domov. A teraz píšem článok a odpočívam pri tom. 🙂

image7 (16)No a na záver článku vám chcem povedať, že som sa prihlásila do blogera roka. Takže ak sa vám môj blog páči, bola by som veľmi vďačná za každý jeden hlas! Možno to tento rok ešte nebude do top 10, ale nevadí. Budem šťastná za všetko. Pretože ma to skutočne veľmi baví. Ďakujem vám, že ste takí skvelí čitatelia a myslím, že za ten skoro rok, sme to dotiahli celkom ďaleko. Už mám myslím aj pár stálych čitateľov a chcela by som to dotiahnuť ešte oveľa ďalej. 🙂 Tu je odkaz na blogeraroka, kde ma hneď po otvorení nájdete. Keď zadáte e-mail, dôjde vám naňho potvrdzujúci email, kde to musíte potvrdiť kliknutím na link, ktorý tam bude zadaný a až potom bude váš hlas započítaný. Banner, ktorý vás dá hneď na mňa je aj na úvodnej stránke na mojom blogu, takže stačí naňho iba kliknúť. 🙂 Už teraz vám veľmi ďakujem! Možno to dáme spolu aj do top 10. 🙂 Uvidíme, hlasovanie je do konca apríla.

Tak dúfam, že sa vám článok páčil, nezabudnite okomentovať a zahlasovať za mňa, ak sa vám môj blog páči. Prajem vám krásny zvyšok večera. 🙂 Vaša Nika.

image1 (35)

image1 (36)

image2 (32)

image4 (28)

image4 (29)

image5 (24)

image7 (15)

image8 (12)

image9 (8)

You may also like

2 komentáre

  1. Veľmi sa teším,že si sa prihlásila! Budem držať palce,určite to raz dotiahneš veľmi ďaleko🙂 . Fotky a článok úžasné ako vždy 🙂.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

code