Summer favourites

image3 (36)Ahooj! Dnešný článok je o mojich obľúbenostiach cez leto. Sú tu zahrnuté topánky, nejaké beaty veci a pravdaže oblečenie. 🙂

Každý má asi iba pár obľúbených vecí, ktoré nosí stále dokola. Mám tu prevažne tielka, pretože moje obľúbené tričká sú na opranie, čo ma mrzí, ale čo sa dá robiť. Ale keďže zatiaľ toto leto nebolo moc teplé, nemala som moc možnosť nosiť tieto tielka. Čo sa týka mojich obľúbených nohavíc/riflí, mám tu dvoje rifle, ktoré milujem a za nič by som ich nevymenila. Mám ich pravdaže viac, ale toto sú moje naj. 🙂 Jednoducho, v tomto článku budú zahrnuté veci ktoré najviac v lete používam. Určite som na pár vecí zabudla, ale to by som nebola ja.

image2 (43)O rifloch alebo tričkách moc hovoriť nebudem, pretože ich môžete vidieť na fotke. Takže vám iba poviem odkiaľ ich mám. Oboje rifle mám z Bershky. Tie dve staro rúžové tielka a pásikavé tielko mám zo Stradivarius. Biele tielko mám z New Yourkeru. Modré tričko je z Bershky. Nude slip-ony mám z Bershky a pásikavé slip-ony mám z Deichmannu. Krém na ruky a toaletnú vodu mám z Avonu a laky z Dm. 🙂 A aby som zase nezabudla, asi viete, že teraz sú tie veľké letné zľavy. Včera som bola akože nakupovať v Auparku a vôbec nič dobré už nezostalo 😀 Bola som úplne sklamaná. A irónia bola, že som si vlastne kúpila veci iba z nových kolekcií. Takže nič zo zliav. Ale aby som zas neodbočovala od témy.
Moje najobľúbenejšie laky sú to od Catrice, ale aj od essence sú fajn. Ten šedý lak od catrice je odtieň „61 greige! The new beige! „ a ten nude lak od catrice je odtieň „98 No coffee without toffee“. A na tom laku od essence som hľadala nejaký názov, ale nič som tam nenašla 🙁 Takže to ma mrzí. Ale je to taká staro rúžová farba, je veľmi pekná na nechtoch.

image1 (49)Čo sa týka topánok najradšej nosím cez leto slip-ony, jednoducho, pohodlné topánky, nie nejaké ťažké tenisky. Minulé leto som si kupovala Nike roshe a tie sú úplne dokonalé. Sú neskutočne pohodlné, sú ako papuče. 🙂 Len som bola sklamaná, pretože nemali tie, ktoré som chcela, ale nevadí. A samozrejme, potom asi o 3 mesiace ich už všade mali. 😀 Ospravedlňujem sa, že sú také špinavé, ale hrozne sa mi ich nechce čistiť 😀

image3 (37)Ako som už spomínala, slip-ony sú podľa mňa úplne super. Len treba nájsť tie pravé, ktoré neotláčajú až do krvi. Bohužiaľ, tie pásikavé ma odtláčajú poriadne a preto vždy musím v kabelke nosiť leukoplasty, aby som neumrela od bolesti. Ale tie  nude z bershky sú úplne super, takže na ne si nemôžem sťažovať.

image2 (44)

image1 (50)Taak toto bude všetko k mojim obľúbenostiam. Dnes to je taký krátky článok, ale snáď vám to nevadí. 🙂 Dúfam, že sa vám čítalo dobre a určite mi napíšte do komentu, aké sú vaše obľúbené topánky na leto a celkovo čo najradšej v lete nosíte. 🙂 Budem neskutočne rada za každý jeden komentár. P.S. Dneska si idem kupovať ten nový foťák a už sa ho hrozne neviem dočkať, takže o ňom čakajte článok 🙂 Prajem vám krásny zvyšok pondelka.

Processed with VSCO with hb1 preset

Processed with VSCO with hb1 preset

Processed with VSCO with hb1 preset

image5 (22)

Processed with VSCO with hb1 preset
Bohužiaľ ma nemal kto odfotiť, tak som to poriešila takto 😀

You may also like

3 komentáre

  1. Na tú 61ku od catrice mám už dlhší čas zálusk,vyzerá úžasne 😍. A tá 4.varianta ti veľmi pristane ✨👌.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

code