Moje skryté, pravé ja?

Ahojte! 😀 Už podľa hlavnej fotky vám asi došlo, že tento článok nebude až tak úplne normálny. V dnešnom článku vám predstavím samu seba, len nie v takých tých „pekných fotogenických“ fotkách, ale práve že uvidíte, ako sa tvárim, keď sa mi už nechce fotiť alebo jednoducho mám náladu kaziť každú jednu fotku.

Hneď na začiatok poviem, že grimasy som milovala robiť už od úplného detstva, keď som mala 3 roky. Je to časť mňa a zistila som, že nemusím túto moju stránku skrývať. Veď prečo áno. Ľudia, ktorí ma poznajú vedia, aká som a vedia, že sa väčšinou neviem tváriť normálne. Na každej jednej momentke vyzerám ako keby som bola postihnutá. Už som sa veľa krát zamýšľala nad tým, že keď tie „hviezdičky“ v Amerike fotia fotografi, tak oni vlastne fotia momentky a vždy ma tak dokáže prekvapiť, že tie celebrity na tých fotkách poväčšinou nevyzerajú vôbec zle. 😀 A neviem to pochopiť. No a dúfam, že kvôli tomuto článku neprestanete čítať môj blog. 😀

Takéto fotky vznikajú vtedy, keď sa mi napríklad už nechce fotiť, tak jednoducho začnem pózovať, až na ten rozdiel, že už tam nevyzerám normálne. Potom vznikajú aj klasické momentky, pri ktorých vyzerám ako keby som bola mimo tohto sveta. Ale viete čo je najlepšie? Keď si nájdete frajera alebo kamarátku, ktorá miluje robiť grimasy tak isto ako vy. Jednoducho sa na fotkách budete dopĺňať vašou retardovanosťou. A tak to mám s mojim frajerom, spolužiačkou a kamarátkou Sonkou a s mojou maminou. Vlastne skoro všetci moji kamaráti (tých pár ktorých mám) sú takí a som za to naozaj veľmi vďačná. 😀 Fotiek ale bohužiaľ veľa nemám, lebo ešte donedávna som také fotky vymazávala z foťáka a až teraz som si uvedomila, že som ich mohla sem použiť, ale nevadí. Bude takých ešte veľa.


Napríklad táto fotka bola odrazom mojej lenivosti sa fotiť. 😀 Fotky klamú, hlavne tie pekné. Pri peknej fotke si poviete „jeeej tá je tam pekná“ , no a potom uvidíte takúto fotku a príde vám zle.Momentka, ktorá zachytáva opäť mňa. Myslím si, že ma vtedy nejaký chrobák štipol. 😀 Preto som sa tak tvárila. Fotky v prírode sú vždy veľmi pekné, ale keď uvidíte momentky z okamihov, keď po vás lezú chrobáky tak pekné zrazu nie sú.Ale túto s krkom mám asi najradšej. 😀 Je na nej presne vidieť, aký dlhý krk mám a ako postihnutá som. Myslím, že nič viac dodávať netreba.Potom je tu typ fotiek, kde rada ukazujem svoje „zúbky“ trochu divnejším spôsobom. Táto grimasa momentálne patrí asi k mojim najpoužívatelnejším a najobľúbenejším. Dúfam, že sa nezľaknete, vyzerám tam naozaj kruto-prísne.


Ďalšie fotky budú už bez popiskov, pretože k ním asi nič ani písať nemusím. 😀 Dúfam, že sa vám článok páčil a pochopili ste, že naozaj nie som normálna a toto je moje pravé ja. Ale som rada, že som taká, a nehanbím sa za to. Teraz ma napadlo, že určite aj vy máte takéto nejaké fotky, tak pošlite mi tú najlepšiu fotku vašej grimasy do správ na instagrame @daywithnika , aby som bola pokojnejšia, že nie som jediná. Aspoň bude sranda. (Nikam tie fotky nezverejním) 🙂

Ak sa vám článok páčil, nezabudnite okomentovať a napíšte, či ste taký tiež a nezabudnite mi poslať nejakú vašu fotku. 🙂 Prajem vám krásny zvyšok večera. Vaša Nika.

You may also like

10 komentárov

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

code