Predstavenie noviniek – Yves Rocher Elixir Jeunesse

Ahojte 🙂 Tento štvrtok som sa zúčastnila na akcii s Yves Rocher, kde nám boli predstavené novinky z rady Elixir Jeunesse. A bol to pre mňa naozaj pekný zážitok a preto vám o ňom chcem povedať. Tak ak vás táto značka zaujíma, určite pokračujte v čítaní.

Keďže dlhodobo spolupracujem so značkou Yves Rocher, prišla mi pozvánka na akciu v reštaurácii Fach, kde bolo uvedené, že nám budú predstavené novinky z tejto rady Jeunesse a strávime s nimi pekný večer. Veľmi som sa potešila, ale zároveň som bola aj nervózna, pretože som tam nikoho opäť nemala poznať a ja som v tom zoznamovaní nie moc dobrá. 😀 Ale tešila som sa aj tak samozrejme, pretože táto značka mi je veľmi blízka, keďže sama ich produkty rada používam, hlavne kvôli tomu, že netestujú na zvieratách a ich veci sú prírodné.  A ešte sa mi nestalo, že by moja pleť na ich výrobky zle reagovala. A to mám naozaj citlivú pleť, takže som naozaj rada.

Bol už štvrtok a ja som sa naozaj moc tešila, kedy tam pôjdeme a bola som zvedavá ako to tam bude prebiehať a podobne. Vedela som, že tam bude workshop, kde nám budú hovoriť o rôznych zdravých smoothies. S maminou sme tam tú reštiku hľadali, pretože sa tam malo vchádzať cez také čierne dvere, pri ktorých som asi 5 minút stála a rozmýšľala, ako sa otvárajú 😀 Pretože to je tak, že ste museli stlačiť také dačo 😀 Ale došla som na to a mala som aj vlastnú menovku. Dostala som welcome drink, ktorý bol z mrkvovej a citrónovej šťavy. Priestory boli inak nádherné, stále som sa okolo seba pozerala a nevedela sa vynadívať.

Stretla som tam aj super baby ako napríklad Lucku a Terku. Takže tento krát mi to zoznamovanie moc veľký problém nerobilo, čo som bola úprimne naozaj prekvapená. 🙂 Všetci tam boli naozaj milý a aj slečny, ktoré nás tam vlastne pozvali. Všetko to bolo vo veľmi priateľskom a milom duchu, takže som ani nemala byť prečo nervózna. Pofotili sme sa tam s babami a spravili nám aj fotku na polaroid, takže môj sen sa splnil, už ho len mať doma a budem úplne spokojná. 😀

Potom sme sa ešte chvíľu rozprávali a fotili si tam veci do článkov a prišiel čas na workshop, kde nám dvaja chlapci (páni, neviem) 😀 predstavili dva typy smoothies a ukázali nám aj ako v juice bare Fach robia smoothies, akože v akých strojoch a tak. Bolo to naozaj zaujímavé a chutili super! 🙂

Potom sme si už iba naložili z hotových jedál, ktoré bolo naozaj božské. Najviac mi chutili baby zemiaky so špenátom a cícer s pestom zo sušených paradajok. A dala som si aj kvaskový chlieb, ktorý reštaurácia Fach tiež pečie a bol úplne dokonalý :O

Pri jedení sme už iba kecali a dozvedali sa o sebe nejaké novinky. A inak tie produkty z rady Jeunesse sme si tam samozrejme aj mohli vyskúšať. Pri odchode sme dostali ešte balíčky a doma som zistila, že sú tam teda všetky tie produkty z tejto novej rady a už sa teším, keď ich všetky vyskúšam. Pravdaže vám o tejto novej rade aj poviem v článku, ale až keď to všetko vyskúšam. 🙂 Dnešný článok je čisto o tejto krásnej akcii.

Chcem sa teda ešte raz poďakovať Barborke z Yves Rocher za pozvanie a už sa teším na ďalšiu akciu s nimi. 🙂 A ešte aby som nezabudla, celý deň do vtedy som mala hroznú náladu a vy ste mi ju zlepšili, takže naozaj ďakujem! Dúfam, že sa vám článok páčil a za taký týždeň, keď tieto novinky vyskúšam bude článok, kde vám to všetko predstavím a dám vám aj recenziu. Prajem vám krásny zvyšok večera. Vaša Nika.

P.S. napíšte do komentáru, ak ste niečo z týchto noviniek už vyskúšali. 🙂

You may also like

2 komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

code