Winter photos

Ahojte! Viem, že som týždeň nepridala článok, ale od dnes už budú opäť pravidelne. Sľubujem. 🙂 Zatiaľ nepoznám človeka, ktorý by nemal rád zimu a sneh. Ja som úplný nadšenec do tohto počasia a preto zúfalo vyhľadávam prostredie, v ktorom je sneh, keďže u nás v Pezinku, sa to vôbec neudrží a je z toho akurát tak čľapkanica. Schválne nech sa ozve do komentáru niekto, kto nemá rad sneh a prečo. 😀 Túto zimu je sneh u nás v Pezinku naozaj slabý. Iba pred Vianocami sa udržalo veľa snehu asi 2 alebo 3 dni. Ja aj môj priateľ máme radi sneh a toto ročné obdobie a preto nás napadlo, že by sme mohli vybehnúť na Babu, to je lyžiarske stredisko nad Pezinkom a tam vždy býva sneh. A tento raz tomu nebolo inak. 🙂 Chodíme tam teraz naozaj často, pretože je tam veľmi krásne, až na to, že cez víkend tam býva milión ľudí a vždy máme problém zaparkovať, ale nejak sa nám vždy nakoniec podarí.

Tento víkend sme tam objavili jednu lesnú cestičku, ktorá bola nádherná a ešte k tomu aj fotogenická, takže sme mali 2 v 1. Musím uznať, že tieto prechádzky sú maximálne romantické a ukludňujúce, teda aspoň pre mňa. Je to síce naozaj krátka vzdialenosť, ale my tam strávime vždy aspoň 2 hodiny. Prechádzame sa pomaly a nikam sa neponáhľame a to je presne to, čo chcem po týždni v škole. Asi to poznáte, keď sa pred polročným vysvedčením snažíte rýchlo opravovať známky, hlavne keď to máte medzi a učiteľka sa nevie rozhodnúť, tak musíte ísť odpovedať alebo písať písomku. Presne toto som celý týždeň zažívala a stresu som mala myslím viac než dosť. Pokojný víkend mi teda padol ako uliaty.

Niektoré fotky sú fotené Iphonom 6 alebo mojím foťákom Canon eos. 🙂 Myslím, že krásu zimy sa podarilo zachytiť obom. Prechádzku si vždy veľmi užijeme a zabávame sa aj na pozeraní na deti, ktoré dokonale diktujú svojim rodičom, ktorí ich ťahajú na sánkach, aby zrýchlili. Smiali sme sa, že nabudúce si aj my vezmeme a budeme sa ťahať ako malí. Nie je zlé sa vrátiť do detských časov, aj keď už obaja máme viac ako 18 (ja 18). Boli tam aj psy, ktoré milovali sneh až tak, že po celej tej ceste behali ako šialené a tešili sa z toho, že môžu voľne behať. 🙂 Divila som sa, že nezvalcovali nejaké dieťa. Keď sme pri tom zvalcovaní, dnes ma skoro prešlo dievčatko na sánkach, ktoré zjavne neodhadlo svoje schopnosti v riadení, haha. Stihla som sa uhnúť.

Celá cesta bola dosť šmykľavá, keďže po nej chodilo tisíc ľudí a sánok. Musím sa priznať, že mi pár krát ušla noha a mala som pocit, že skončím na zadku, ale vždy som to nejak ustála. Celý víkend bol naozaj veľmi príjemný a pokojný. A teraz späť do tej školy. Úprimne, moc sa mi nechce, ale čo už narobím. Mám pocit, že tento školský rok naozaj rýchlo prejde, pretože ani som si nevšimla ako a už bude polročné vysvedčenie. Aké známky budete mať na vysvedčení? Podaril sa vám polrok tak ako ste chceli? Či vám to je jedno? 🙂

Dúfam, že sa vám článok páčil a už bude iba kooopa fotiek na záver. 🙂 Prajem vám všetkým krásny zvyšok pondelkového večera a nezabudnite okomentovať, či tiež tak milujete sneh. Nika

You may also like

Jeden komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

code