Random post – shopping day

image4 (17)Ahooj! Takýto typ článku som ešte nepísala. Budete teda kratší a bude sa týkať iba jedného dňa 🙂

Každý asi chodí s maminou na babské jazdy 🙂 teda aspoň tí, ktorí sňou majú dobrý vzťah, čo ja teda mám. Celé to vzniklo tak, že som si objednala kabelku z bershky a dala som si doručenie do predajne. Takže keď mi prišiel mail, že si pre ňu môžem konečne dôjsť, bola som šťastná. Mala som už aj vyhliadnutých pár tielok, ktoré som si v obchodoch chcela pozrieť. Bola som naozaj veľmi prekvapená, že všetko čo som si vyhliadla, naozaj mali. Ešte som mala na pláne si kúpiť dva laky a to vyživovací, pretože ich mám veľmi zničené zo stáleho lakovania, a potom ešte podkladový. A keďže moja ceruzka na obočie je už menšia ako malíček, potrebovala som si kúpiť aj tú. 🙂

Nákupy by neboli nákupy, kebyže si nekúpim bubbleology. Keď to na Slovensku iba začínalo, hovorila som si, že to pije úplne každý a preto som to ani nechcela vyskúšať. Ale nakoniec som sa k tomu aj tak dostala a neskutočne mi to zachutilo. Vždy keď môžem si ho kupujem. Jediná príchuť, ktorá mi nechutila bola komquat. Bolo to ako nejaký umelinový džús. Tie mliečne som ešte nikdy neskúsila, ale najviac mi chutia asi čučoriedka, jahoda, biela broskyňa a tak ďaleeeej 😀 Jednoducho je super. Nemám moc super duper fotky, ale tak aspoň som to tak priebežne fotila. Aj keď tam nebolo moc čo fotiť, tak aspoň takto 🙂 Vo štvrtok vám dám haul na blog a ukážem vám, čo všetko som si vlastne kúpila.

image3 (17)

image6 (2)

image1 (29)

Taktiež sme si s maminou skočili aj do kina. Boli sme na filme „Deň matiek“ . Je to od režiséra filmu ako „Na svätého valentína“ alebo “ Láska nebeská“. Jeho filmy sú tipické tým, že tam hrá neskutočne veľa známych hercov a vpodstate je tam viacej hlavných hrdinov. Jeho filmy sa mi neskutočne moc páčia. Sú romantické a hlavne neskutočne vtipné. Včera som sa stále smiala. Naozaj, ak váhate, že či to je nejaká blbosť, tak to určite nie. Bolo to veľmi dobré. Za tmavú fotku sa ospravedlňujem, ale mala som plné ruky tašiek a nemala som ako odfotiť pukance a colu 😀 Tak som to cvakla cez reklamy. 🙂 Myslím, že to je taká kinová klasika.

image2 (23)image7

Dúfam, že sa vám môj článok páčil, asi budem robiť viacej takýchto random blogs, pretože je to docela sranda a nie je tam veľa textu. Teda mne nevadí písať dlhé texty, len či vás baví ich čítať. To by ste mi mohli napísať, že či vám nevadí čítať dlhé články. 🙂 Aký máte najradšej bubble tea? 🙂 A tiež máte radi také babské jazdy s maminou alebo kamoškami?

You may also like

2 komentáre

  1. Takýto typ článkov mám veľmi rada! S mamkou tiež chodievame na nákupy, aj keď sme už dlhšie neboli, lebo skrátka neboli kedy ale hádam to čo najskôr napravíme!:) Bubble mám aj ja veľmi rada, aj keď si skôr kupujem z Bubblemanie, keďže tam je o niečo lacnejší ako v Bubbleology ale rovnako chutný:) U nás pred vyše mesiacom otvorili práve Bubblemaniu a ja som sa na bubble stala mierne závislá, tak sa ho už snažím obmedzovať, keďže som naň utratila celkom dosť:D Teším sa na haul!:)

    Saja Frey blog

  2. Jój .. také dni s maminou sú najlepšie 😀 no a bubblelogy som najprv odsudzovala ako zbytočne drahé pitie, no ako som si ho raz dala ,,na ochutnanie,, tak bola z toho láska 😀 a moja obľúbená príchuť je biela broskyňa s mangom .

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

code