Week in pictures

Processed with VSCO with hb1 presetAhojtee! Konečne je už vidno, že jar prichádza. Na našej záhrade začal kvitnúť už prvý stromček a vonku je krásne. 🙂 Je teplo a konečne sa dá prechádzať bez toho, aby som mrzla. A za tento týždeň som nazbierala veľa fotiek.

Ak ste čítali článok o tom, čo rada robím, dočítali ste sa, že milujem kreslenie. No a po 1000 rokoch som sa rozhodla, že si niečo nakreslím. Vždy som milovala tetovania a tiež ich veľmi rada kreslím, tak som si povedala, že skúsim niečo na ten spôsob. Táto technika je vlastne čisto bodkovanie, takže namiesto tieňovania ceruzkou všetko bodkujete a tým vytvárate taký istý dojem ako pri tieňovaní. Mňa osobne to oveľa viac baví, aj keď je to viac pracné. Trvalo mi to 4 dni a myslím, že to stálo za to. 🙂 No a teda takto dopadol ten môj výtvor. Čo poviete?

Processed with VSCO with hb1 preset

Processed with VSCO with b5 preset

Processed with VSCO with b5 presetMamina bola celý týždeň chorá, takže Adamko nechodil ku mne, ale ja som chodila k nemu. A napadlo ho, či uňho nebudem spať. Tak som si teda všetko zbalila a cez týždeň išla k nemu. Našťastie mám svoju školu blízko jeho bytu. 🙂 Pozerali sme filmyyy a videli sme krásny západ slnka, ktorý je vidno z jeho okna.

Processed with VSCO with hb1 presetMilujem moje domáce muffiny, tak sme si ich s maminou urobili a pravdaže za víkend zjedli. 😀 No ale keď sú už tak dobré, tak čo narobíme. Na tie muffiny som tiež už robila článok, tak určite skúste urobiť. A keďže je tá jar, pravdaže na fotke nemohli chýbať tulipány. No úprimne, táto farba sa mi moc nepáči.

Processed with VSCO with hb1 preset

No a na záver týždňa sme s láskou ich do kina. Išli sme na film Život. A musím vám povedať, že sa mi ten film vôbec nepáčil. Nebudem vám tu opisovať o čom to bolo, ale proste bolo to hrozné. No a potom sme sa išli napapať, dali sme si bagetu v Bageterie Boulevard a išli sme sa prejsť na nábrežie Dunaja, kde sme zastihli začiatok západu slnka. 🙂 Bolo krásne ako vždy.

Processed with VSCO with hb1 preset

Processed with VSCO with p5 presetVčera bol akurát deň, keď bolo celkom chladno, takže som sa rozhodla, že si kúpim v Starbuckse horúcu čokoládu, bola fakt božská!!! A to je koniec môjho týždňa. 🙂 Dnes už iba oddychujem a idem si pozrieť Game of thrones. 🙂

Dúfam, že sa vám článok páčil a napíšte dole ako ste týždeň prežili vy. 🙂 Prajem vám krásny zvyšok večera. Vaša Nika:)

Processed with VSCO with hb1 preset

Processed with VSCO with hb1 preset

You may also like

2 komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

code