Violetta Blues – Jewelery with heart

Ahojte! Už ako malá som milovala šperky a čím som staršia, tým viac si všímam ich krásu. Na každej značke, je vidieť, ako si na tom dali záležať a čo šperky pre nich znamenajú. V dnešnom článku vám predstavím neskutočne milú ženu, ktorá žije vo Švajčiarsku a podarilo sa jej tam rozbehnúť už jeden úspešný obchod so šperkami a momentálne rozbieha aj značku Violetta Blues. 🙂

Ešte iba tak okrajovo sa vám chcem ospravedlniť, že som celý týždeň nedala žiadny článok, ale tí ktorí ma sledujete na instagrame viete, že som išla na chatu. Brala som si tam notebook s tým, že tam napíšem články, ale prišli sme tam a nebol tam žiadny signál a už žiadna wifi. Takže to teraz musím dobiehať.

Na instagrame som dlho sledovala @violettablues a zamilovala som sa do jej šperkov a fotkiek. Dáva krásne fotky svojich šperkov. Sú veľmi jemné a očaria vás na prvý pohľad. Okomentovala som jej fotku a ona mi napísala, či by som ten šperk nechcela, že mi ho vie poslať. Už toto mi povedalo, ako neskutočne dobrá je. Nie je to obyčajná spolupráca, dokonca by som o nej napísala, aj keby mi nič nepošle, pretože má naozaj krásne doplnky a viem aké to je, chcieť niečo rozbehnúť a ukázať to svetu. Ja sa stále snažím tento blog zviditeľniť, takže rada pomôžem niekomu tak milému ako je Eva. 🙂 Veľmi príjemne sme si písali a jednanie s ňou bolo naozaj príjemné. Dokonca aj keď mi to posielala až zo Švajčiarska, prišlo to veľmi rýchlo a v dokonalom balení. Dávala som to vtedy aj na instastories.

Najprv vám ju ale predstavím. Volá sa Eva a už 16 rokov žije vo Švajčiarsku, kde 13 rokov vedie úspešný obchod Idylle v starom meste, ktoré má asi ten najkúzelnejší názov Winterthur. Z toho 1 rok má značku Violetta Blues.  Šperky sa dajú kupovať v obchodíku, online obchod nemá, ale myslím, že ak by ste moc chceli, dalo by sa s ňou dohodnúť aj cez instagram, ale neviem, či to pre ňu nie je moc zložité. Ale už plánuje aj online obchod. 🙂 Ak máte namierené do Švajčiarska, nezabudnite sa u nej zastaviť. 🙂 Jej šperky nie sú bižutéria, sú to kvalitne navrhnuté doplnky. Zo začiatku inak ani nepredávala svoje šperky, predávala šperky rôznych značiek a potom ju raz napadlo, že by to chcela tiež skúsiť. Zobrala nejaké prírodné kamene a začala robiť svoje vlastné šperky, ktoré začala predávať v predajni.Veľmi ju to začalo baviť a  ľuďom sa jej šperky páčili a vždy sa hneď vypredali ako prvé. 🙂 Do svojich doplnkov dáva hlavne prírodné motívy, keďže chodí veľa do prírody. Hlavne vzory listov alebo kamene.

Ja som si vybrala krásny náhrdelník, ktorý si prvý krát dám na svadbu, takže bude žiariť a už sa neviem dočkať! Je veľmi krásny a už som aj dávnejšie v článku spomínala, že som úchyl na balenia. Takže keď som uvidela, ako krásne mi prišlo toto zabalené, hneď som si to musela odfotiť a pochváliť sa s tým každému. Haha. Mamine sa to tiež veľmi páčilo, aj ona je na takéto maličkosti. Niekto balenie nerieši vôbec, ale podľa mňa to poukazuje aj na kvalitu danej značky. Čím viac okolo toho šperku urobia, tým viac je zákazník spokojný. Predstavte si, že si objednáte krásny a drahý šperk a oni vám ho doručia v sáčku. 😀 No mňa by porazilo osobne. A asi by som aj začala pochybovať o kvalite. Takže som veľmi spokojná!

Som úprimne veľmi rada, že som o jej značke mohla napísať článok, pretože mi je veľmi sympatická a rada podporím milé osoby ako je ona. 🙂 Nezabudnite sa pozrieť na jej instagram a na jej krásne fotky šperkov. 🙂 A myslím, že je to celkovo inšpirácia. Ak ste si s niečim istý, ale bojíte sa to urobiť, nemyslite na to zlé, ale spravte to, čo chcete a vytrvajte, pretože všetko čo chcete sa vám podarí. 🙂 V dnešnom svete sa ľudia nepodporujú, práve naopak, hádžu si pod nohy polená a zabraňujú iným v úspechu, pretože žiarlia. Ale mali by sme sa podporovať! Takže dúfam, že značka Violetta Blues bude raz známa po celom svete. Veľmi jej to prajem!! 🙂

A ešte na záver článku vám chcem pripomenúť, že už vo štvrtok losujem 2 víťazov letnej giveaway, takže ak ste sa ešte nezapojili, stále môžete Tu je odkaz na článok, v ktorom nájdete všetky pravidlá a ceny o ktoré súťažíte. 🙂 Treba splniť všetky pravidlá, sú jednoduché. Prajem vám ešte veľa šťastia a zapojte aj kamarátky.

Dúfam, že sa vám článok páčil. Nezabudnite okomentovať a napíšte či sa vám značka Violetta Blues páči. 🙂 Prajem vám krásny zvyšok večera. Vaša Nika.

You may also like

Jeden komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

code