Prečo nefungoval môj blog?

Ahojte! Konečne môžem znova písať články a dnes vám vysvetlím, podľa toho čo viem, prečo mi nefungoval blog. Ja sama som z toho dosť zmätená, ale poviem vám aspoň to čo viem. 🙂 Som naozaj šťastná, že môžem konečne písať.

Vezmem to úplne od začiatku. Približne pred 2 týždňami mi nešiel načítať blog. Písalo mi to,že server nebol nájdený a môj webhosting mi písal, že nastala nejaká chyba a snažia sa ju opraviť. Po 2 dňoch mi napísali, že bohužiaľ sa im tá chyba nepodarila opraviť a môj blog bol vymazaný s celým jeho obsahom. Jednoducho to v tú chvíľu vyzeralo, že môj blog je naozaj stratený a že budem musieť začať od úplného začiatku. Bolo mi do plaču a bola som z toho dosť zmätená, pretože som nevedela, čo si mám o tom myslieť. Ja sa v týchto veciach nevyznám a nevedela som čo mám robiť. Našťastie mamina kamarátka mi robila zálohy a vyzná sa v týchto veciach a preto sa chcem Janke z celého srdca poďakovať, pretože bez nej by tu ten blog asi teraz nebol. Najprv to moc nešlo, pretože boli nejaké problémy s nahraním tej zálohy, ale včera sa to nejakým zázrakom podarilo. Ale webhostingová stránka, u ktorej som, s tým v podstate nič neurobili. Jediné čo urobili, bolo že mi ponúkli rok zadarmo u nich. Ale ide o to, že mi skoro zobrali to, na čom som pracovala a stále pracujem viac ako rok. Píšem možno trochu chaoticky, ale ani neviete ako moc som šťastná, že mi ide a že tu s vami znova môžem byť a zdielať s vami moje chvíle a články, ktoré ma tak baví písať. 🙂

A čo som robila cez tie dva týždne bez blogu? Brala som to ako dovolenku, cez ktorú som sa o nič nestarala. Bol to oddych, ale naozaj mi toto písanie chýbalo. Nebola som ani moc aktívna na instagrame, za čo sa vám chcem ospravedlniť, ale už mám v hlave články, ktoré chcem vydať. 🙂 Takže sa môžete tešiť na článok o nechtoch a lakoch, narodeninový článok a veľa ďalších. Tento článok je iba taký informačný, aby ste vedeli, prečo vlastne blog nebol. Síce som vám to písala aj do instastories, ale aj tak je to moja povinnosť, vám to ešte raz takto povedať v samostatnom článku. Veľa z vás mi písalo a držali ste mi palce a za to sa vám chcem poďakovať, pretože vidím, kto je môj verný čitateľ a veľmi ma to teší.

A ešte ma napadla taká vec. Viem, že Q&A bývajú iba u youtuberov, ale prečo by som to nemohla urobiť aj formou článku? Chceli by ste niečo také? Ak áno, určite mi napíšte do komentárov a mohla by som z toho urobiť aj taký narodeninový špeciálny článok, kde by som vybrala pár z vašich otázok a odpovedala na ne v článku. 🙂 Podľa mňa by to mohlo byť zaujímavé, tak napíšte do komentáru, čo myslíte. Hlavne to bude záležať od toho, koľko z vás to bude chcieť.

Tak to by bolo na dnešný článok už všetko. Som naozaj rada, že som späť aj s blogom, pretože mi to naozaj chýbalo 🙂 Snáď ste radi aj vy. Prajem vám krásny zvyšok večera. Vaša Nika.

You may also like

Jeden komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

code