Môj sen sa splnil! Som v časopise

Ahooj! Nikdy som nejak nerozmýšľala nad tým, že by som mohla byť niekedy v nejakom časopise. Aj keď som už začínala s písaním tohto blogu, dúfala som, že raz sa mi to splní, ale ani vo sne by som si nepomyslela, že to bude už po roku blogovania. 🙂 Dnes vám preto všetko ozrejmím a vysvetlím ako.

Vždy som o tom snívala, ale nemyslela som si, že sa to niekedy stane. No a je to tu. Mám 3 stránky v časopise „Môj dom“ , sú tam moje fotky a moje recepty. Na tých fotkách som si dala naozaj veľmi záležať  a myslím, že sa mi aj vydarili. Aj keď mám už časopis doma, stále tomu neverím a príde mi to celé nejaké divné a neuveriteľné. Chápete nie? Jednoducho stane sa vám niečo, o čom ste vždy iba snili  a hovorili si „tam raz budem aj ja“ a zrazu tam naozaj ste! No dobre, ale ako som sa tam vlastne dostala?

Moja mamina ma kamarátku, ktorá je redaktorka v tom časopise. Nie, mamina mi nič nedohodla. Išlo o to, že ona mamine sama napísala, že sa jej páčia moje fotky a že by ma chcela mať v tomto čísle. Keď mi to mamina povedala, od šťastia som sa rozplakala. Mala som teda 3 mesiace na to, aby som recepty vymyslela a celé to nejako pekne spracovala (teda nafotila a upravila). Prvý mesiac som pravdaže nič nerobila, pretože ja si ako vždy všetko nechávam na poslednú chvíľu. Začala som teda recepty vymýšľať a fotiť. Ja som ten typ fotografa, ktorý si nafotí „1000“ záberov a z toho vyberie 3 finálne, ktoré sú najlepšie. A takto to bolo aj tento krát. Fotenie ma veľmi bavilo a taktiež aj tá úprava.

3 recepty – 3 jednoduché nápoje, ktoré si viete pripraviť v pohodlí domova za pár minút. 🙂 Snažila som sa vymyslieť čo najlepšie, najjednoduchšie, ale pritom chutné a osviežujúce nápoje na leto. Keď bolo všetko hotové, poslala som jej to a nakoniec mi už iba poslala náhľad, že ako to bude asi približne vyzerať. Hneď ako som to uvidela som skoro prestala dýchať 😀 Ale keď tie časáky už prišli, definitívne mi vyrazili dych. Nie je to chválenie sa, teda možno trochu, ale chcela som to s vami zdielať. Moje pocity a radosť. A nie, nie je to spolupráca. 🙂

Aby som vám teraz vlastne povedala svoje pocity, stále sa teraz bojím, že nech akúkoľvek recenziu aj na svoje kúpené produkty urobím, budete to brať hneď ako spolupráce a podobne. A tak sa na svojom blogu nechcem cítiť. Ak pôjde o spoluprácu, napíšem vám to. Ostatné je buď iba môj názor na dané produkty alebo na iné veci, ktoré ma zaujali a chcem vám ich dať do povedomia.

Ale späť k hlavnej pointe tohto článku. Z mojej vlastnej skúsenosti som zistila, že ak niečo naozaj chcete dosiahnuť a veríte si, tak to aj dosiahnete. Je jedno ako dlho to bude trvať, ale kým si budete istý v tom čo robíte a viete že vás to naozaj baví, máte zaručený úspech. 🙂 Zistila som to sama, že to tak naozaj je. Nieto verí na šťastie a smolu. Nebudem to nikomu ani brať, ale podľa mňa ak niečo chcete, dosiahnete to. V živote by som si nemyslela, že budem v časopise po roku písania blogu a stalo sa.  Nie som si teraz istá či je to prvý krát, ale som na seba tak veľmi hrdá. Je to vec, ktorá ma baví (fotenie a písanie) a viem, že sa tomu chcem venovať čo najdlhšie a chcem sa rozvíjať a prepracovávať stále vyššie. Hore sa ale posúvam hlavne vďaka vám a preto sa vám chcem veľmi poďakovať!  Ste skvelí!

Ak by ste si chceli pozrieť fotky a recepty, tak časopis sa teda volá Môj dom a je to júlové číslo a pokiaľ viem, je už v predaji. 🙂 Som v sekcii Culinaria a od strany 134. Tak ak si ho kúpite, snáď niektoré z tých receptov skúsite a ak áno, nezabudnite odfotiť váš výtvor a označte ma na insta. 🙂

Dúfam, že sa vám článok páčil. Ak áno, nezabudnite okomentovať, budem mooc rada! Prajem vám krásny zvyšok večera a prvý týždeň prázdnin je už za nami 🙁 Vaša Nika.

You may also like

8 komentárov

  1. Paráda, Nika! Mám za Teba obrovskú radosť! Si veľmi šikovná a vidno, že na sebe a na blogu makáš. Len tak ďalej 😉 Prajem Ti veľa ďalších úspechov a publikovaných článkov <3

  2. Tiež si spomínam na tú nefalšovanú radosť z mojej prvej zmienky v časopise, je to neskutočne skvelý pocit 🙂 Tvoj blog a fotografie mám veľmi rada, je ozaj vidieť ze na sebe pracuješ takže prajem veľa ďalších podobných úspechov!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

code