My kind of Christmas

Ahojtee! 🙂 Prajem vám v prvom rade krásne prežitie sviatkov s rodinou a priateľmi a snáď aj vaše Vianoce boli tak pekné ako moje. V dnešnom článku vám poviem ako som prežila Vianoce a ukážem vám nejakú tú ozdobu zo stromčeku a taktiež vám ukážem čo som si našla v kalendári od Yves Rocher.

24.12. som si otvorila posledné okienko v adventnom kalendári od Yves Rocher. A teraz vám ukážem, čo všetko som si v ňom našla. Je toho naozaj veľa a už aj viem, ktoré veci dám do ďalšieho giveaway. 🙂 Nebudem vám všetko menovať, pretože si to ani nepamätám, ale boli tam sprchové gély, micelárna voda, laky na nechty, balzám na pery, rúž, krém na ruky, odličovač na oči alebo nejaké šampóny a krémy a aby som nezabudla aj dve miniatúrky voňaviek. 🙂 Bolo tam toho naozaj veľa a samé dobré veci.

A čo sa týka Vianoc, vianočný stromček sme stavali a zdobili 23.12. večer. 🙂 Mne sa páči, ale viem, že každý má iný vkus a každému sa môže páčiť niečo iné. Každý rok mávame zatiaľ živý a dúfam, že sa to ani nezmení, pretože živý stromček vo mne vyvoláva veľmi príjemný pocit a pokoj. Tento rok mal myslím až cez 2 metre, ale mne osobne to vôbec neprekáža, aj keď mojej mamine by nevadil aj nejaký malinký v kochlíku, haha. 🙂 Napíšte do komentáru, kedy odzdobujete stromček. My nejak až mesiac po Vianociach.

Na štedrý večer vždy večeriame u babky aj s mojou tetou, ujom a ich 2 deťmi – mojou sesternicou Klárkou a bratrancom Andrejkom. Bolo to pekné ako vždy a ja som sa hrozne tešila, pretože Vianoce naozaj milujem. Len je mi vždy veľmi ľúto, že toľko na ne čakám a oni prejdú za pár hodín. Mohli by trvať dlhšie. Po večeri sme si rozbalili darčeky najprv u babky a potom sme s maminou išli k nám domov, kde sme si rozbalili darčeky, ktoré sme si my dve pre seba kúpili. Veľmi som sa tešila, keď si ich mamina otvorí, pretože naozaj rada dávam darčeky a tento rok som sa naozaj snažila. A myslím, že sa mamine aj páčili, teda dúfam. 🙂 Ja som tiež dostala naozaj krásne darčeky, z ktorých sa veľmi teším. Napíšte do komentáru, či chcete článok o darčekoch, ktoré som dostala. Večer sme už iba sedeli a pozerali vianočné filmy, aj keď ich moc veľa nedávali. Pozrela som si klasiku Sám doma 2 a bola som spokojná a napapaná. Koláčiky k telke to istili. 🙂 Naša Monami sa taktiež potešila darčekom, dostala plyšovú hračku a kostičky, ktoré jej chutili.

Boli to naozaj krásne Vianoce a som šťastná, že mám takúto super rodinu. 🙂 Hlavne ďakujem mojej mamine, ktorá je stále pri mne a môžeme si povedať skutočne všetko. Vie čo sa mi páči a ja viem čo jej. Nie vždy sa zhodneme, ale kto áno, že? Dúfam, že ste Vianoce prežili tiež krásne a pokojne, bez nejakých hádok a stresu. A teraz sú dva týždne prázdniny a mám čas na všetko. Konečne čas bez učenia, ktoré mi už liezlo hore krkom… Čo plánujete cez prázdniny? Chodíte lyžovať alebo tak? 🙂 Nezabudnite napísať do komentáru.

Aby som nezabudla, máte posledný týždeň na to, aby ste sa zapojili do vianočného giveaway, ktoré vyhlasujem 1.1.2018. Tu je link na článok, v ktorom sú všetky pravidlá a dozviete sa všetko potrebné. 🙂 Dúfam, že sa vám článok páčil. 🙂 Prajem vám krásne a pokojné sviatky a prázdniny bez učenia. Vaša Nika

 

You may also like

2 komentáre

  1. Tie fotky sú nádherné! My sme tiež tento rok zdobili stromček 23.🎄Teraz si plánujem konečne oddýchnuť od školy,mám čas čítanie a poberanie filmov, proste na nič nemyslieť 😇. A článok o darčekoch radi privítame 🙏:)

  2. My sme stromček zdobili 22. večer, keď začali prázdniny. 🙂 Živý sme ešte ani raz nemali, uprednostňujeme umelé, ktoré vydržia aj niekoľko rokov. A tiež to mám tak, že sa na Vianoce pripravujem a teším viac než celý december a potom prejdú tak rýchlo.
    Krásne fotky, už na instagrame som si všimla, že fotíš naozaj pekne. 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

code