Photo článok

Ahojte 🙂 Dnešný článok bude skôr kecací a bude tu pridaných pár fotiek z môjho výletu na Slavín. 🙂 Tak ak vás takéto články bavia, čítajte ďalej. Dnešný článok začínam s tým, že sedím, respektíve ležím na gauči prikrytá paplónom a píšem na blog. Stále kýcham a môj nos sa cíti už mŕtvy z neustáleho smrkania, ktoré ma už úprimne nebaví. Neviem aký bacil sa na mňa nalepil, ale nech ide čo najrýchlejšie preč, pretože neznášam byť chorá. Nebaví ma ležať v posteli, potiť sa a pripadám si nechutne. Ako to máte s chorobami vy? Ja chorá nebývam často a ak áno, prejaví sa to v podobe takejto nádchy alebo čo to je, ani neviem. Teploty nemávam, vlastne moja teplota tela je okolo 34 stupňov, takže som vlastne asi stále podchladená, haha. 🙂 Ale myslím, že takú naozaj poriadnu teplotu som mala naposledy pred nejakými 5-6 rokmi, čo je dosť dávno. Skôr sa u mňa nízka imunita bohužiaľ prejavuje formou herpesov, ktoré neznášam a vždy sa mi spraví pri nejakom veľkom strese alebo nahnevaní, preto sa snažím byť čo najpokojnejšia. Síce teraz mám tak veľa stresov. Viem, že sa väčšinou zbytočne stresujem, ale taká jednoducho som. V škole máme samé písomky, takže myslím, že to už musím dobojovať do konca roka a budem mať letné prázdniny a ďalší rok ma čaká maturita už. Celkovo mám tento rok dosť nabitý, tak dúfam, že všetko stihnem. 🙂 Momentálne som sa rozhodla, že od mája chcem ísť na autoškolu, z ktorej mam celkom stresy, presnejšie zo záverečných skúšok-cvičisko ma desí. Robili ste si už autoškolu? Zvládli ste to na prvý raz? Napíšte do komentáru, lebo už teraz mám z toho stresy a to som ešte ani nezačala.

Asi ste si všimli, že pridávam články už iba raz za týždeň a to preto, že cez týždeň nestíham písať článok na štvrtok. Je toho v škole naozaj veľa a ešte chcem mať aj osobný život a voľno 🙁 Takže zatiaľ to ostane pri jednom článku do týždňa. Snáď sa na mňa za to nenahneváte. Tí, čo toho máte tiež veľa v škole ma snáď chápete.

Okrem toho, som asi pred dvoma týždňami bola s Lukáškom pozrieť na Slavín, kam som chcela ísť pozrieť už naozaj dlho a konečne som sa tam dostala. Výhľad bol krásny, Bratislava ako na dlani. 🙂 Boli ste tam už? Pofotila som si pár fotiek a mali sme šťastie, že nám akurát vyšlo pekné počasie.

Taktiež ma zaujíma, či ste boli na pochode za dobre Slovensko? Ja osobne som tam nebola. Možno ma veľa z vás odcudzí, ale ja sa nejak nechcem miešať do politiky. Myslím, že tých 65 000 ľudí, ktorí sa na tomto pochode zúčastnili sú super a uznávam ich, ale ja osobne sa do toho nejak nemontujem. Myslím, že naša vláda bude aj tak vždy o ničom 😀 Je to môj názor a viem, že veľa z vás to berie inak. Nie je to nič osobné, iba môj názor 🙂 Ale musím uznať, že z tej účasti som bola veľmi prekvapená, vôbec som nečakala, že toľko ľudí tam pôjde.

Inak bola som v kine na novom Tomb Raider a bolo to úplne super! Ak máte radi akčné filmy, určite naňho zbehnite, neoľutujete. Bolo to síce naozaj napínavé, ale veľmi dobre spracovaný film. 🙂 To je môj tip na film za tento mesiac.

Tak držte palce nech sa čo najskôr vyzdraviem, lebo je to naozaj hrozné. Ani nehovorím, koľko krát som si za písanie tohto článku kýchla. Prajem vám pekný zvyšok večera. Nika

You may also like

Jeden komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

code