Some facts about me

Processed with VSCO with hb1 preset

Ahojtee! Už podľa názvu ste mohli zistiť, že tento článok bude zameraný na fakty o mne. Dozviete sa divné alebo aj smiešne veci. 🙂 Dúfam, že sa aspoň v pár veciach nájdete aj vy.

Som dievča a preto určite nie je moc divné, keď poviem, že sa na seba rada pozerám. 😀 Či v okne na aute na ulici alebo vo výkladoch obchodov. 😀 Sú dni, keď som so sebou spokojná, ale väčšinou nie som. Ale ako dievča to je asi opäť normálne. Nemôžem byť so sebou predsa stále spokojná. A som trochu asi aj narcis, keďže v tomto článku budú samé fotky mňa. 😀 Ale je to článok o mne, takže to asi nebude až tak tragické.

Som naozaj úplne neuveriteľne veľký nervák. Jednoducho ma skoro všetko vytočí. Vynervujú ma aj naozaj maličkosti, ktoré sú úplne absurdné. Teraz ma tak nič nenapadá, ale som jednoducho ako čivava. 😀

Ďalšia taká vec je, že som neuveriteľne citlivá osoba. Keď som nahnevaná plačem, keď som smutná plačem, keď mám z niečoho nervy plačem  a tak ďalej. 😀 Proste plač ma asi zachraňuje a vďaka nemu sa nejako ventilujem aby som nevybuchla. Nie je to práve najlepšie, ale asi s tým moc nič nenarobím. Napríklad raz som sa hádala s autobusárom, lebo mi nechcel dať polovičný lístok, aj keď som mu ukázala môj preukaz zo školy. Bola som tak  neskutočne naňho naštvaná, že som sa rozplakala 😀 No takže tak.

Processed with VSCO with hb1 preset

Keď neplačem, stále sa smejem. Som taký smejo a milujem robenie grimás. Grimasy som robila už aj ako 3 ročné dieťa, takže mi to nejako ostalo až do dnes a myslím, že sa toho nikdy nezbavím, a ani nechcem. 🙂 Keď som si s maminou pozerala album s mojimi fotkami, keď som bola naozaj asi 3 ročné dieťa, skoro na každej fotke som robila  nejaký ksichtík. 🙂 Chcela by som aj urobiť článok o tom, keď som bola malá, tak potom tie grimasy uvidíte.

Processed with VSCO with hb1 presetUž na základnej škole som bola vzorná žiačka, na prvom stupni som vždy mala iba samé jednotky. Na druhom stupni to už išlo trochu ťažšie, ale mala som tiež iba pár dvojok vždy. Teraz som už druháčka na strednej a v prvom ročníku som sa naozaj dobre učila, dokonca som iba jediná z triedy prospela s vyznamenaním, čo bolo pre mňa úplne super! 🙂 Možno som pre niekoho moc veľká vzorňačka, ale mne to nevadí. Mám rada keď dostávam jednotky, pretože mám zo seba lepší pocit. Niektorí spolužiaci ma ale majú iba na to, aby som im fotila poznámky, ktoré si nie sú schopní napísať a to ma naozaj dosť štve lebo ma to nebaví.

Processed with VSCO with hb1 presetJedna taká veľmi divná vec je, že neznášam vôňu banánov. Chutia mi, ale neznášam to. 😀 Proste ma až ide napnúť, keď to cítim. A hlavne „milujem“ keď niekto doje banán a tú šupku niekam položí, že neskôr ju vyhodí. To mám normálne chuť vstať a odísť. 😀 Priznávam, že je to dosť divné, ale touto vecou sa vlastne dostávam aj k tomu, že som niekedy dosť ako Monk. Potrebujem mať poriadok, neznášam prach, úplne moc, pretože vždy si upracem a za hodinu to je zas zaprášené. 😀 Ponožky mám zoradené podľa farby v krabičkách aby na ne nešiel prach. 😀 Proste som divná v niektorých veciach. Alebo neznášam, keď mám špinavý displej mobilu. Som naozaj aj obrovský perfekcionista. Nikdy nie som s ničím spokojná. Málokedy sa nájde niečo čo mi vyhovuje na 100%. Nikdy nie som a nebudem spokojná so svojou postavou, vlasmi a podobne. Všetko potrebujem mať pekné a úhľadné.

Processed with VSCO with hb1 presetZvieratá sú pre mňa úplne dokonalé tvory. 🙂 Sú krásne a jemné, a viem, že by nikomu neublížili. Napríklad ma veľmi mrzí hlúposť ľudí, ktorý tvrdia, že bojové plemená sú zlé a krvilačné psy. Bože môj, mali by pochopiť, že pes nie je zlý, ale keď má zlého pána, tak je tak jednoducho naučený a nemôže za to, že keď nejaké malé, hnusné dieťa za ním dôjde a začne ho ťahať za chvostík alebo ušká naňho proste zaútočí. On sa iba bráni. Psy  nie sú zlí, ale ľudia áno. Kebyže sa mám ale k tomuto naozaj vyjadriť, bolo by to na veľmi dlho.

Processed with VSCO with hb1 presetMám naozaj panický strach z pavúkov. Vždy keď máme doma pavúka, hneď volám mamu, aby ho zabila. Minule som mala dvoch pavúkov u mňa v skrini. Pri ich zabíjaní som pociťovala obrovský adrenalín. 😀 A až ma striaslo keď som ho videla. Potom som vyhádzala celú skriňu a povysávala to tam, aby som také nič už nezažila.

Milujem zimu a jeseň. 🙂 Na jeseni milujem tie zafarbené stromy a dážď. Na zime zase milujem sneh a mám rada keď je mi zima. Neznášam leto, je to pre mňa utrpenie. Preto nie som vôbec opálená a som stále bledá. Milujem kvety, úplne všetky. Som asi ten najväčší romantik sveta. 🙂

Processed with VSCO with hb1 presetMoje najobľúbenejšie jedlo je čína a neznášam hríby. Prídu mi slizké a fuj fuj. 😀 Taktiež neznášam kompóty a ovocné jedlá, napríklad ryžový nákyp. Väčšinou pijem iba vodu, málokedy sladené veci. Vec, ktorá ma najviac irituje je, že mám jedno oko menšie ako to druhé a keď sa usmievam to je vidno. 😀 Ale nikto nie je symetrický, však áno? Farbu očí vám neviem presne určiť, pretože každý mi vždy povedal, že mám z každej farby trochu. 🙂 Takže aj zelené, trochu hnedej, modrej a od zreničiek mi ide trochu žltá. 🙂

Processed with VSCO with hb1 presetSom tak trochu introvert. Necítim sa dobre v spoločnosti cudzích ľudí. Nerada sa prihováram cudzím a väčšinou som radšej sama ako by som sa s niekým mala baviť nasilu. 🙂 Ako menšia som spadla na betóne a odlomila som si kúsok z predného zubu, stále sa bojím ísť stým k zubárovi. Nikdy si nemám čo obliecť a vždy ráno vyhádžem celú skriňu a aj tak idem do školy nespokojná. Vždy som snívala o tom, že by som mala celý nákupák iba pre seba a zadarmo by som si mohla zobrať čo by som chcela z akéhokoľvek obchodu. Keď sa usmievam bez zubov, vždy sa mi zdvíhajú kútiky a vyzerám ako šašo niekedy. 🙂 aj na tejto fotke to je trochu vidno. Som stále veľké decko a milujem rozprávky. Milujem fotenie a kreslenie. 🙂 A snívam o tom, že tento blog raz bude známy a budem bloger roka. 🙂

Processed with VSCO with hb1 presetA posledné fakty sú, že mám naozaj dlhý a chudý krk. Ževraj ho mám ako žirafa. 😀 Niekedy keď si dám vlasy za uši vyzerám ako elf z Pána prsteňov. Mám tri dierky v jednom uchu a jednu veľkú v druhom. Nemám obľúbenú farbu, ale mám rada také zemitejšie farby. Som leňoch a spachtoš. 😀 A určite by sa toho našlo ešte oveľa viac, ale nič ma už nenapadlo. 🙂

Processed with VSCO with hb1 presetTak dúfam, že sa vám tento článok páčil. Ak ste sa aj vy našli v niektorých veciach, určite napíšte do komentáru, že v ktorých. Som zvedavá! 🙂 Dúfam, že vám neprídem nejako veľmi divná, ale myslím, že každý je v niečom trochu iný a divný. Budem rada za každý jeden komentár! Som zvedavá v ktorých vlastnostiach ste sa našli. 🙂 Prajem vám príjemný zvyšok večera. Vaša Nika. 🙂

Processed with VSCO with hb1 preset

Processed with VSCO with hb1 preset

Processed with VSCO with hb1 preset

Processed with VSCO with hb1 preset

Processed with VSCO with hb1 preset

 

You may also like

3 komentáre

  1. Ten pocit zo samých jednotiek veľmi dobre poznám a úplne Ti rozumiem :o). Mňa nevolajú Monk ale Monkáčka, takže vitaj v klube medzi nami detailistami a perfekcionistami :o)

  2. Si neskutočne krásna 😊! Aj ja sa pridávam k jednotkárkam✊,na konci 2.ročníka teraz na strednej som dokonca mala iba jednu dvojku na vysvedčení 😄. A mňa najviac iritujú moje 2 malé vrásky pod ľavým okom 😄. Ale nikto nie sme dokonalý predsa 😇.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

code