Some news in my life

Processed with VSCO with hb2 presetAhojtee! Takže oficiálne píšem článok z môjho nového notebooku!!! Je to zatiaľ nové, ale zvyknem si na všetko. Už mi nechýba klávesa Z, takže sa mi píše o dosť lepšie. 🙂 Aj vám ho v tomto článku ukážem. Tak poďme na to.

Už v minulých článkoch som písala, že môj notebook je dosť starý a chýbala mi tam aj klávesa Z, a mal vylomenú obrazovku, takže sa mi na ňom dosť zle písalo. A preto som sa rozhodla a vyhliadla som si nový notebook, na ktorý som síce čakala, ale vyplatilo sa to, pretože je dokonalý! Celý si ho platím sama, takže to je taký dobrý pocit, že mi ho neplatí mamina. Je to Asus Zenbook a je vo farbe hnedá, aj keď moc hnedo nevyzerá, ale je dokonalý proste! Zamilovala som sa doňho hneď na prvý pohľad. Dosť sa podobá na Apple macbooky, ale keďže na Apple nemám peniaze, toto je lacnejšia alternatíva a je nádherný a tiež veľmi dobrý čo sa týka výkonu. Nie že by som sa do týchto vecí vyznala, to nie, ale môj frajer mi to vypozeral. Takže konečne mám nový notebook, ktorý neseká, nemrzne mi každú minútu a hlavne mu neodpadáva obrazovka a má všetky klávesy. 😀 Takže sa z neho neskutočne teším, a akurát dnes mi došiel.

Processed with VSCO with hb1 presetA ešte k tomu prišiel aj v úplne krásnom balení, má aj obal, do ktorého si dám, keď si ho budem chcieť niekam zobrať v taške. 🙂 Takže určite vám odporúčam tieto zenbooky. Síce je pravda, že ho mám iba prvý deň, ale myslím, že bude naozaj super. Teda dúfam, že som to nezakríkla. A má dokonca aj podsvietenú klávesnicu!!!! No jednoducho sa z neho neskutočne moc teším. A toto aj znamená, že ma písanie blogu bude ešte viacej baviť, pretože môžem písať na normálnom notebooku. Tak toto je taká prvá novinka v roku 2017.

Processed with VSCO with hb1 presetĎalšou novinkou je, že oficiálne mám okuliare. Nie silné, ale mám do diaľky. Videla som horšie a dosť často mi buď silno slzili oči, alebo ma často bolievala hlava, tak sme išli k očnej a mám ich teda. Musím uznať, že zo začiatku som si moc nevedela zvyknúť a doteraz si neviem zvyknúť na to, že mám niečo na nose, ale snáď si časom zvyknem úplne. Takže teraz už budem vyzerať ako úplný „šprt“ 😀 . Ale nevadí, pretože vďaka ním vidím lepšie a už ma skoro vôbec nebolieva hlava.

Processed with VSCO with hb1 presetA vlastne to je asi všetko, ale okrem toho v posledných dňoch dosť mrzne a aj niekedy padá sniežik a hneď to ráno po Silvestri bolo tak krásne namrznuté, takže som to musela ísť odfotiť a táto fotka sa mi páčila zo všetkých najviac. 🙂

Processed with VSCO with hb1 presetTak dúfam, že vás tento článok moc nenudil, ale chcela som sa s vami podeliť o tie novinky. 🙂 Tak ak sa vám článok páčil nezabudnite okomentovať a tiež okomentujte, že kto tu nosí okuliare tiež. 🙂 Prajem vám krásny zvyšok večera a toto je už posledný článok cez prázdniny 🙁 Takže potom už cez školu… Vaša Nika.

Processed with VSCO with hb1 preset

Processed with VSCO with hb1 preset

Processed with VSCO with hb1 preset

Processed with VSCO with hb1 preset

Processed with VSCO with hb1 preset

Processed with VSCO with hb2 preset

Processed with VSCO with hb2 presetP.s. Náš ohňostroj ešte zo Silvestra. 🙂

You may also like

4 komentáre

  1. Ten notebook je naozaj krásny 😍. Trošku oneskorene želám veľa úspechov do nového roku a už teraz sa teším na tohtoročné články 😊!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

code