My beginnings, support from my family – finally my own blog

image1 (55)Ahoojte! Tento pozdrav sa tuším stáva mojou klasikou. 🙂 Rozhodla som, že dnes použijem jeden z vašich nápadov na článok. Písali ste mi, že čo by vás zaujímalo a vybrala som práve túto tému, pretože myslím, že je dobré aby ste vedeli úplne začiatky a podobne. 

Začnem teda úplne od začiatku, keď som o blogu ešte ani nerozmýšľala. A ako som sa vlastne dostala k foteniu? Už v článku o novom foťáku som písala, že môj dedko si kúpil tú najzákladnejšiu zrkadlovku a nevedel s ňou nejako robiť a tak mi ju dal. Začala som fotiť hlavne ovocie, pretože to pre mňa bolo, a stále je veľmi krásne. Vždy ma na ovocí fascinovala farba, tvar a jednoducho to, že každé ovocie je jedinečné. 🙂 Potom som fotila aj prírodu, pretože tá je u nás na Slovensku naozaj krásna. A občasne som odfotila aj frajera alebo maminu. Minulý rok, myslím, že to bolo v auguste, som si založila Facebookovú stránku „Fresh lifestyle“ , kde som pridávala fotky.

image2 (49)Asi pol roka som pridávala fotky čisto iba na Fb, ale váhala som, že či si mám založiť aj instagram. Ja mám aj osobný instagram, ale na ten už skoro vôbec nič nepridávam, pretože sa naplno venujem tomuto čo mám teraz 🙂 Na instagrame „fresh__lifestyle“ sa mi to ale rozbehlo, čo ma neskutočne potešilo. Takže som tam začala aktívne pridávať ešte viac fotiek ako na Fb stránku. Mamina ma vždy podporovala vo fotení, pretože videla, že ma to naozaj baví a frajer ma taktiež vždy podporoval. Takže som mala vždy okolo seba dosť podpory.

Nový obrázokJa som vždy veľmi rada písala, či už slohové práce do školy alebo hocičo iné, jednoducho ma to veľmi bavilo. A ako som tak čítala nejaké články blogeriek, napadlo mi, že či by som to tiež neskúsila. Ale bála som sa, že by ma to po chvíli prestalo baviť, nepridávala by som články pravidelne a že by som to zanedbávala. A vždy keď som na to myslela, hovorila som si, že ešte chvíľu stým počkám. Ale nakoniec som sa rozhodla, že je už správny čas a poprosila som môjho frajera, aby mi pomohol, keďže ja som na takéto programovacie veci úplne ľavá. 😀 Adam ma vždy podporoval v tom, čo som chcela robiť. Videl, že ma to baví. Tak som si zaplatila vlastnú doménu a pomaly sme začali vytvárať vzhľad blogu. Bolo stým naozaj veľa nervov, ale zvládli sme to a myslím, že sa nám to dosť podarilo. 🙂 Takže ďakujem mojej láske za krásny blog! <3

image3 (42)Čo sa týka podpory z mojej rodiny, moja mamina ma v tom veľmi podporuje, číta každý jeden článok a aj mi radí v nejakých veciach ohľadom písania. 🙂 Aj moja teta číta moje články, teda myslím 😀 Ale čo sa týka napríklad babky alebo dedka, tak oni o tom ani nevedia. Respektíve som im to hovorila, ale asi na to už zabudli. 🙂 Takže podpory mám myslím viac než dosť. A kto je moja najväčšia podpora? Samozrejme ste to vy. Vždy ma neskutočne teší keď mi píšete nádherné komentáre sem alebo aj na instagram. Ten pocit je veľmi krásny, že sa vám moja tvorba páči a bavia vás moje články. 🙂 Vy a vaše komentáre ma totiž posúvajú dopredu. A preto sa vám, mojím verným čitateľom chcem zo srdca poďakovať za vašu podporu. A dúfam, že vás tu časom bude viac.

Fotiť ma bude baviť asi navždy. Som veľmi rada, že som sa na toto odhodlala a dúfam, že ma to nikdy neprestane baviť. Chcela by som to totiž dotiahnuť čo najďalej ako to len pôjde. A môj ciel do budúcnosti? No, možno by som sa raz mohla stať blogerkou roka. Čo na to hovoríte? Mala by som na to? 🙂

image4 (36)Dúfam, že sa vám článok páčil a ďakujem Veronike (@veronikavrtakova) za jej návrh na článok. 🙂 Dúfam, že som to vystihla tak, ako si chcela. V ďalších článkoch by som postupne chcela dávať aj návrhy ostatných dievčat. Veľmi ma teší, že dávate návrhy na články o tom, čo vás zaujíma, a rada píšem na vami zadané témy. Kľudne mi píšte hocikedy návrhy. 🙂 A pri ďalších článkoch  sa môžete tešiť na „back to school“ a niečo s cvičením ešte vymyslím. Ak sa vám článok páčil nezabudnite okomentovať a ešte raz vám ďakujem za vašu podporu! <3 Prajem vám krásny zvyšok večera.

 

You may also like

4 komentáre

  1. Keď som zbadala názov tohto článku,tak som sa neskutočne potešila,že si vybrala môj nápad 😍! Ale keď som čítala záver a zrazu tam čítam moje meno,tak doteraz sa usmievam ako blázon 😁🙅. Si úžasná a veľmi pekná, každé tvoje slovo doslova hltám a už teraz viem,že tou blogerkou roka raz určite budeš 😊❤🎉.

    1. Ďakujem moooc mooc!! A ja sa zase stále usmievam pri tvojich komentároch a prekrásnych komplimentoch ❤️☺️☺️ Si neskutočne mila osôbka! Veľmi ti ďakujem 😚😚

  2. Nika, nikdy by som na teba nepovedala že bude z teba takáto úspešná blogerka. Úspešná už teraz pretože píšeš neuveriteľne zaujímavým spôsobom a keď vieš zaujať čo i len jedného človeka tak je to úspech. Aby si vedela… máš podporu aj odo mňa, som verná čitateľka… Rob to čo ťa baví a nikdy s tým neprestávaj 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

code