My fall favourites

Processed with VSCO with hb1 presetAhojtee! Jeseň je jedno z mojich najobľúbenejších ročných období a preto by som vám chcela ukázať veci, ktoré u mňa cez jeseň nesmú chýbať.

Jeseň je známa tým, že k nám pomaly prináša so sebou aj zimu. A ako všetci vieme, cez zimu je naša pokožka zraniteľná a treba sa o ňu starať čo najlepšie. Ja osobne mávam cez zimu vysušenú pleť a taktiež aj pokožku na rukách. Preto je pre mňa nepredstaviteľné to, že by som si nekrémovala ruky alebo tvár. U nás doma krémy miznú veľmi rýchlo, keďže ich veľmi často používam. Najradšej mám tie, ktoré sa rýchlo vsiaknu do pokožky a nemám pol hodinu mastné ruky. Do teraz som mala krém od Avonu, ale teraz mám nejaký z lídlu. Myslím si, že výrobky z lídlu sú kvalitné a preto netreba míňať zbytočne veľa peňazí na drahý krém na ruky, keď ho aj tak za pár mesiacov miniete. 🙂 Ale ak vám niektoré krémy dráždia pokožku, vtedy by asi trebalo zainvestovať do niečoho prírodnejšieho.

Processed with VSCO with hb1 presetĎalšou vecou, bez ktorej si neviem predstaviť život sú upravené nechty. U mňa to znamená, že si ich pekne opilníkujem a nalakujem lakom. Na jeseň sa mi ale najviac páči červený. Teraz som si kúpila nový lak značky Catrice a je to jeden z tých NUDE odtieňov a musím vám povedať, že je naozaj nádherný! Asi ste si už všimli, že najviac mám lakov od Catrice, ale to preto, že mi ich farby najviac vyhovujú. 🙂 Tá červená je trochu tmavšia, ale na nechtoch vyzerá úžasne. Červený odtieň je Catrice – 93 Red night mystery.

Processed with VSCO with hb1 presetJe tu pre mňa jedna dôležitá vec, bez ktorej by som to vlastne už ani nebola ja. Už podľa fotiek ste si mohli všimnúť, že sa nemaľujem, ale bez nafarbeného obočia vyjdem na ulicu málokedy. 🙂 Je to pre mňa vec, bez ktorej by to nebolo ono. A hádajte akej značky mám ceruzku na obočie? Od Catrice. Ja neviem prečo, ale ich produkty mi jednoducho neskutočne vyhovujú a sú hlavne kvalitné! Vývoj môjho obočia bol veľmi divný a smiešny. Kebyže niekde nájdem staré fotky, tak by som o tom spravila článok na pobavenie. Teraz si to obočie farbím už viac menej normálne, teda myslím. 😀 Je super, že tam je aj kefka. Ja mám  najsvetlejší odtieň hnedej.

Processed with VSCO with hb1 presetNa fotke je aj ukázaná dlhotrvajúca farba na pery od Dermacolu. Nenosím rúže alebo tak, ale myslím, že ak by som išla niekam, tak by som si ho dala. Je to veľmi pekná farba. Tým, že mám ale moc svetlú pleť, vyzerám s ňou ako nejaká kráľovná mŕtvol. 😀 Ale nevadí, bledá je fajn, nie? Červený odtieň je číslo 3 (číslo výrobku 3002). Ako som už ale spomínala, na jeseň sa vysušuje pleť a to isté platí aj o perách. V zime a na jeseň sú pery popraskané a vysušené a to sa nikomu nepáči. Asi pred pol rokom som objavila úžasné labelo od Neutrogeny. Je to špeciálne na suché pery a odvtedy čo som ho objavila, si kupujem už iba to. Naozaj to zaberá a nevysušuje tie pery ako niektoré labelá. Mávala som problém si nájsť správne labelo, pretože niektoré mi vysušovali pery.

Processed with VSCO with hb1 presetJeseň je aj o vôňach. Cez leto sa používajú skôr tie toaletné vody, ktoré sú ľahšie a sviežejšie voňajú. Cez jeseň a zimu radšej ale používam parfum. Je to síce ťažšia vôňa, ale myslím, že na chladnejšie počasie sa to hodí. Tento parfum je z Bershky a krásne vonia. 🙂

Processed with VSCO with hb1 presetA posledná vec, bez ktorej si neviem predstaviť život hlavne na jeseň je kondicionér na vlasy. Radšej používam ten v spreji. Teraz som si kúpila nový a je super. Mám vďaka nemu hebšie vlasy a sú ľahko rozčesatelné, takže spĺňa svoju funkciu. Neznášam totiž, keď mám zamotané vlasy aj počas dňa a myslím, že tento kondicionér je na to super. 🙂 Je od značky Schwarzkopf.

Processed with VSCO with hb1 presetDúfam, že sa vám článok páčil a naplno si užívate prvé jesenné dni. Aj keď sú trochu upršané, ale to predsa k jeseni patrí. 🙂 Nezabudnite napísať do komentáru, ktoré prípravky či kozmetické alebo vlasové cez zimu a jeseň najradšej používate, a neviete si bez nich predstaviť svoj život. 🙂 Vaša Nika.

Processed with VSCO with hb1 preset

Processed with VSCO with hb1 preset

Processed with VSCO with hb1 preset

Processed with VSCO with hb1 preset

Processed with VSCO with hb1 preset

Processed with VSCO with hb1 preset

You may also like

2 komentáre

  1. Na Cien kozmetiku som sa už v Llidli pozerala a niektoré produkty ma dosť zaujali a rada by som ich vysúšala:) Farby lakov sa mi veľmi páčia, najmä ten vinovy je idealny na jeseň! Tento kondicioner v spreji som tiež používala ale mňa veľmi neoslovil:)

    Saja Frey blog

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

code